Witamy w nowym Systemie Rekrutacyjnym
WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej

 

System rekrutacji elektronicznej WSPiA jest nowym systemem opracowanym przez firmę „PCG ACADEMIA” w ramach realizacji projektu „PLATFORMA E-USŁUG EDUKACYJNYCH WSPIA” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO woj. podkarpackiego 2014 – 2020.
System znajduje się w fazie rozwojowej. Dołożyliśmy wszelkich starań aby proces rekrutacji przebiegał bezproblemowo. W razie ewentualnych utrudnień związanych z pracą systemu prosimy o kontakt z Biurem Rekrutacyjnym WSPiA – tel. 17 867 04 80, 17 867 04 81, kom. 514 194 892, e-mail: rekrutacja@wspia.eu.

Po dokonaniu rejestracji w serwisie rekrutacyjnym WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby dokończyć proces rejestracji kliknij na ten link. Zostaniesz ponownie przeniesiony do systemu rekrutacji. Po zalogowaniu się będziesz mógł dokończyć proces rekrutacji na studia.

Zapamiętaj login i hasło, bo będziesz z nich wielokrotnie korzystać!

 

Proces rekrutacji elektronicznej składa się z kilku kroków, które muszą być wykonane w sposób ciągły. Nie zamykaj okna przeglądarki, dopóki nie uzupełnisz wszystkich wymaganych informacji. Proces rekrutacji zostanie zakończony poprzez kliknięcie przycisku ZATWIERDŹ DANE.

 

Uważnie przeczytaj wszystkie polecenia, które będą wyświetlane podczas rekrutacji. Postępuj zgodnie z nimi krok po kroku. Dokładnie i poprawnie wpisz dane osobowe, pamiętając przy tym o polskich znakach. Wpisane dane powinny być zgodne z dowodem osobistym, świadectwem lub dyplomem ukończenia studiów wyższych.

 

Do wypełnienia formularza elektronicznego przygotuj:

  • dowód osobisty,
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej i świadectwo maturalne/dojrzałości,
  • dyplom ukończenia studiów wyższych (dotyczy kandydatów na studia II stopnia),
  • zdjęcie w wersji elektronicznej (plik jpg).

 

Proszę o nie wypełnianie ankiety drukowanymi literami. Po zakończeniu procesu rekrutacji wydrukuj formularz i wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami dostarcz go do Biura Rekrutacyjnego WSPiA: Rzeszów, ul. Cegielniana 14, budynek „A”, parter, pokój nr 20, tel. 17 867 04 80, 17 867 04 81, 17 867 04 82, kom. 514 194 892.

 

Wymagane dokumenty należy dostarczyć do Biura Rekrutacyjnego przed upływem terminu zakończenia rekrutacji tj. do 8 sierpnia (I tura rekrutacji) lub do 26 września (II tura rekrutacji). W przeciwnym wypadku podanie nie będzie rozpatrywane.

Rozpocznij rejestrację

Błąd

Uwaga

Sukces