Witamy w Systemie Rekrutacyjnym
WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej

 

Po dokonaniu rejestracji w serwisie rekrutacyjnym WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby dokończyć proces rejestracji kliknij na ten link. Zostaniesz ponownie przeniesiony do systemu rekrutacji. Po zalogowaniu się będziesz mógł dokończyć proces rekrutacji na studia.

Zapamiętaj login i hasło, bo będziesz z nich wielokrotnie korzystać!

 

Proces rekrutacji elektronicznej składa się z kilku kroków, które muszą być wykonane w sposób ciągły. Nie zamykaj okna przeglądarki, dopóki nie uzupełnisz wszystkich wymaganych informacji. Proces rekrutacji zostanie zakończony poprzez kliknięcie przycisku ZATWIERDŹ DANE.

 

Uważnie przeczytaj wszystkie polecenia, które będą wyświetlane podczas rekrutacji. Postępuj zgodnie z nimi krok po kroku. Dokładnie i poprawnie wpisz dane osobowe, pamiętając przy tym o polskich znakach. Wpisane dane powinny być zgodne z dowodem osobistym, świadectwem lub dyplomem ukończenia studiów wyższych.

 

Do wypełnienia formularza elektronicznego przygotuj:

  • dowód osobisty,
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej i świadectwo maturalne/dojrzałości,
  • dyplom ukończenia studiów wyższych (dotyczy kandydatów na studia II stopnia),
  • zdjęcie w wersji elektronicznej (plik jpg).

 

Po zakończeniu procesu rekrutacji wydrukuj formularz i wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami dostarcz go do Biura Rekrutacyjnego WSPiA.

 

Wymagane dokumenty należy dostarczyć do Biura Rekrutacyjnego przed upływem terminu zakończenia rekrutacji tj. do 8 sierpnia (I tura rekrutacji) lub do 29 września (II tura rekrutacji). W przeciwnym wypadku podanie nie będzie rozpatrywane.

Rozpocznij rejestrację

BĹ‚Ä…d

Uwaga

Sukces